Targi turystyczne ITB Berlin już za nami!

Możliwość spotkania całej branży turystycznej ze wszystkich stron świata oferują największe i najbardziej prestiżowe Targi Turystyczne ITB Berlin, które w tym roku odbyły się w dniach 7-11.03.2018 roku. Zarówno organizacje turystyczne, biura podróży, ale również cały komplet firm działających w sektorze komunikacji, transportu i całego zaplecza branży miały doskonalą okazją do zaprezentowania swojej oferty, nawiązania współpracy, wymiany doświadczeń oraz zaprezentowania trendów funkcjonujących w dzisiejszej turystyce.

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska wraz ze stroną słowacką również znalazło się na liście wystawców promując tym razem turystyką pieszą, która na tegorocznych targach znalazła swoje szczególne miejsce wśród ofert turystycznych wielu stoisk narodowych. W tym czasie mieliśmy okazję do prezentacji nowo powstałego produktu turystycznego „Wędrowanie bez plecaka”, zachęcając do pieszych wycieczek po szlakach polsko-słowackiego pogranicza przy pomocy przewodnika, strony internetowej oraz bezpłatnej aplikacji mobilnej, działającej również bez dostępu do Internetu. Prezentowana oferta znalazła uznanie zarówno wśród specjalistów w branży, poszukujących nowych destynacji turystycznych, jak i pasjonatów turystyki zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, szukających inspiracji do kolejnych podróży.

Dzięki targom mieliśmy również możliwość zapoznania odwiedzających z ideą Marki CARPATHIA, nawiązującej do dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego oraz skupiającej niezwykłe piękno i autentyczność Karpat, wielokulturowość i przywiązanie do tradycji, dzikość i bliski kontakt z naturą, a także możliwość odkrycia tego, co nieznane.

Więcej zdjęć na naszej stronie internetowej:

http://www.karpacki.pl/aktualnosci/art,667,targi-turystyczne-itb-berlin-juz-za-nami.html

Udział w targach był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.