Targi turystyczne TOUR SALON w Poznaniu za nami!

Oferty turystyczne z polski i zagranicy, spotkania w jednym miejscu całej branży turystycznej, konferencje, szkolenia i warsztaty dla profesjonalistów oraz liczne atrakcje dla szerokiej publiczności – tak w skrócie wyglądały targi turystyczne TOUR SALON, które odbyły się w dniach 9-11.02.2018 roku w Poznaniu. W targach wzięło udział wiele regionów, biur podróży, touroperatorów, uzdrowisk, hoteli, przewoźników, ubezpieczycieli czy wydawnictw. Szereg wydarzeń  towarzyszących, które zapewnił Organizator, gwarantował ciekawy i efektywny pobyt.

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska również znalazło się na liście tegorocznych wystawców. Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w tym wydarzeniu. Przez trzy dni, jako reprezentanci polskiej i słowackiej strony Euroregionu Karpackiego wraz z partnerem słowackim prezentowaliśmy m.in. powstały produkt turystyczny „Wędrowanie bez plecaka” zachęcając przybyłych gości i pasjonatów turystyki do pieszych wędrówek po polskiej i słowackiej części Karpat przy użyciu naszego przewodnika obejmującego najciekawsze szlaki pogranicza, bądź przy wykorzystaniu nowoczesnej aplikacji mobilnej obejmującej zidentyfikowane szlaki na pograniczu polsko-słowackim. Wystarczy naładowana bateria i ruszamy na szlak! Nie jest nawet potrzebny dostęp do Internetu, z którym w górach może być niekiedy problem.

Na stoisku gościliśmy głównie osoby, które mają w planach zarówno krótkie wyjazdy, dłuższe podróże lub wakacje. Duże grono zwiedzających poszukiwało nie tylko gotowych ofert zorganizowanych wycieczek, ale również materiałów informacyjnych o samym regionie, a tym samym inspiracji do samodzielnych wypraw na weekend czy nadchodzące wakacje. Udział w targach był, więc doskonałą okazją do prezentacji marki CARPATHIA, opartej na dziedzictwie kulturowym i przyrodniczym Karpat. Na naszym stoisku było tłocznie, wesoło i smakowicie. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na stoisko za rok!

Udział w targach był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.