Drugi numer newslettera projektu „Wędrowanie bez plecaka” gotowy!

W numerze drugim m.in. kilka słów o aplikacji mobilnej projektu „Wędrowanie bez plecaka”, dostępnej dla wszystkich pasjonatów pieszych szlaków polsko-słowackiego pogranicza i nie tylko, do pobrania której zachęcamy. Ruszymy bieszczadzkim szlakiem z Przełęczy Wyżnej do urokliwej Chatki Puchatka, będącej obowiązkowym punktem wypraw w Bieszczady. Podczas podróży w Bieszczady warto zatrzymać się w Zagórzu i na tutejszym wzgórzu Mariemont obejrzeć ruiny klasztoru karmelitów oraz posłuchać legendy o duchu mnicha Leona. Wszystkich zaś  miłośników kuchni i lokalnych potraw zapraszamy na moskole – znacie? Niezdecydowanych, gdzie się wybrać w Karpaty, przekonają reportaże filmowe, które wkrótce powstaną – więcej o nich przeczytacie w newsletterze.

Wszystkie artykuły dostępne są na stronie projektu http://wedrowaniebezplecaka.visitcarpathia.com/aktualnosci. Zachęcamy przy tym do zapisania się do newslettera dostępnego w 3 wersjach językowych. 

W przypadku propozycji tematów, które chcielibyście Państwo poruszyć na łamach newslettera prosimy o kontakt sekretariat@karpacki.pl.